| Arome a întrebat:

Ce faci daca mergi pe strada si cineva se ia de tine, si nu te lasa in pace, eventul mai devine si violent, cum procedezi ca sa scapi de el?

Răspuns Câştigător
| eSpartu a răspuns:

Daca nu sti sa lovesti, atunci e momentul ideal sa fugi si sa strigi dupa ajutor.

10 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai devi si tu violent. raspunzi la foc cu focuri.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm pai ar trebui tratat cu indiferenta, dar nu e chiar cea mai buna idee pentru ca sigur va insista cand vede ca nu e bagat in seama.
rapid una la arcada sau direct in nas sa curga sange si sa se sperie, daca e mai micut il imobilizez si daca e solid, solid ii dau un sprint, am viteza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ignor, dar dacă devine violent, ar fi bine să nu se pună cu mine. știu karate, kung-fu, tae-kwon-do, judo, jujitsu și încă vreo 25 de cuvinte periculoase laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna peste fata

| Cσcσ a răspuns:

Pleci cat mai repede si nu-l bagi in seama. Daca ai facut ore de karate sau ceva lupe, ii arati ce ai invatat, daca nu, ti-am spus, pleci si-l lasi sa se calmeze. :d

| UzOm a răspuns:

Un șut la bile. Iar dacă e fumeie o cer de nevastă. Să vezi cum mă lasă. laughing

| ThePuffy a răspuns:

Am facut karate de la 4 pana la 16 ani, pot sa ma descurc. Bine, pot sa ma descurc daca are sub 90 kg laughing))

| noone33 a răspuns:

Eu sunt calm dar cand incepe sa dea in mine o pateste :3 Asa s-a intamplat cu un coleg numa cu un pumn i-am umflat ochiu stang.

| Teodorel a răspuns:

Ii arat degetelul din mijloc ii aplic doua palme de calitate superioara peste fata il scuip il injur de parinti il pocnesc si-l trantesc la pamant, fac ju-jitsu de6ani deci ma descurc :-D

| KoJoXMgoD a răspuns:

Îi aplic un procedeu de judo.