| BlackMan a întrebat:

Ce fel de fete le plac baietilor?
blonde, brunete sau satene? cu ochii caprui albastrii sau verzi? cu parul lung, mediu sau scurt? drept sau ondulat-cret? grasute sau slabute? inalte sau scunde? cu breton sau farabig grin? o tunsoare ideeala ar fi buna tongue [sunt curioasatongue ce raspunde-tiwinking]

55 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, ochi verzi, par lung, drept, nici grasa nici slaba, mai inalta, bretonul nu conteazahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete, cu parul lung, cu ochi caprui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete ochii caprui par lung drept slabute de inaltime medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta cu ochi verzi parul lung slabuta cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

, mmmmmmmmmmm...cred ca le plac fetele fierbitzi cu ochii mari sh albashtri kai neitongue)))frumoase sh mai tali brunetele) slabutze)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intalnit intr-un magazin o bruneta cu ochii albastrii ce m-a fermecat pe loc. Era "perfecta" din punctul meu de vedere dar n-am mai vazut-o de atunci. Dupa parerea mea aspectul feței este cel mai important, care delimiteaza uratul de frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete cu ochii verzi cu breton inalte nici slabe nici grase parul drep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut o fata blonda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cum va fi ea, pricipalul sa fie desteapta, dar nici prea urita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, poate nu am un raspuns pentru intrebarea ta, dar ar fi interesanta si intrebarea " ce fel de baieti de plac fetelor? " Si aici, (of courseee ) raspunsurile difera. Ca sa imi dau si eu cu parerea ( laughing ), mie imi plac baietii cu ochii verzi, parul saten cret si ciufulit si eventual cu gropite laughing Voua?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza conteaza ce ai in suflet si in minte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete, ochi caprui, parul lung, drept, slabute, scunde, cu breton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete, cu ochii negrii sau caprui, parul lung ondulat sau drep.slabute,inalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii caprui...bruneta cu breton stil emo...winkingwinkingwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta putin creata, ochii caprui, par mediu, potrivita,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate mentionate mai sus. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este una catalina ciobanu, bruneta, ochii capris, zimbet dragut, parul lung si cret e cea mai minunata normala, beton frate

| box a răspuns:

Fiecare cu preferintele luibig grin de ex mie imi place sa aiba parul ondulat brunet ochi albastribig grin grasutza:X ( weeee... nu obezalaughing ) nu prea n'altaX

| dana_1181 a răspuns:

Bai de ce toti baietii sunt anonimi?

| silvana_2975 a răspuns:

Frate ce aveti toti cu ochi caprui :depinde de baiat ce ii place la o fata :parul, culoarea ochilor, inaltimea, etc!

| Addy_6745 a răspuns:

Satena cu ochii verzi(verde deschisbatting eyelashes ) parul mediu spre lung si drept bineinteles nici prea grasa nici prea slaba, 1. 70-1. 75 si fara breton:p

| lenad a răspuns:

Dupa parerea mea le plac fetele brunete cu oarul lung, inalte si slabute...cu unaspect exterior agreabil desigur

| Aurora_Marica_Marilena_1995 a răspuns:

Blonde cu ochii albastri, cu parul lung, slabute, scunde, cu breton

| viktoria1996 a răspuns:

Nu sunt baiat dar vreau sa-mi pun si eu parerea imi plac fetele cu parul cret, lung ochii albastrii

| vichea a răspuns:

Brunete cu ochi albastri cu parul mediu drept slabute inalte