| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Ce haine sa imi iau pentru iarna? Dar pentru vara? Adica ce e la moda iarna asta?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Buna happy pai pentru vara nu prea poata sa-ti spuna nimeni. inca n-au aparut tendintele verii 2012 laughing e mult prea devreme.cat despre iarna nu s-a schimnat foarte mult de anul trecut.pot sa-ti recomand faimoasele ugg'uri care le poarta toata lumea (mie nu-mi plac dar poate tie iti plac si se poarta ). caciulile cu ciucurei lasate alea 'pleostite" laughing care le iubesc :X ...nu se poarta gecile pana in talie s-au demodat de tot. sunt foarte tari astea lungi peste fund paltoanele sacourile in general :X si dcaa nu ugg'uri bocanci cu blanite simplii crem albi mov.dar un negrii (aia s-au demodat de tot) si fularele sau esarfele foarte lungi happy ...eu fac modeling si in afara de imbracamintea care o imbrac acolo asta se poarta in geberal la fete/adolescente iarna aceasta happy multa bafta :*