| AndreeaZM a întrebat:

Ce inseamna bataile inimii? Am visat ca stateam cu urechia la pieptul unui barbat si ascultam cum ii batea inima! Si nu este prima data cand ascult bataiile inimii in viss! Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Inseamna ca esti proasta de bubui. Suntem in mileniul 3, secolul 21, ba chiar spre sfarsitul anului 2014, si tu inca poti crede in faptul ca daca visezi un sobolan o sa-ti moara calul... Ba, imi e rusine ca traiesc in aceeasi lume cu voi.

| MskDesign a răspuns:

Este pe moarte...
Va trebui resuscitat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic: lasa prostiile!

dar daca vrei sa stii...
Daca visezi batai de inima inseamna ca vei iubi foarte mult pe cineva.

vise: batai de inima -> te indragostesti!

| AndreeaZM explică (pentru anonim_4396):

Am visat ca ii ascultam bataile inimi unui barbat pe care il plac mult!

| Mădălllinna a răspuns:

Iubire.iubire profunda, lipsa afectiunii.