| xOneTwoThree199 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti face cu ochiul, ma refer la un coleg de clasa...

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Eşti prea slută şi nu-şi poate ţine ambii ochi deschişi când se uită la tine.

| cathy01 a răspuns:

Deci:
1.Ar putea sa insemne ca face misto si incearca sa fie doar sa para smecher
Sau
2.Ar putea sa te placahappy
Acum depinde daca te intelegi bine cu el
Sper ca te am ajutatbig grin

| AtateaConditii a răspuns:

Iti dai seama ca sunt multe motive pentru care ar face asa ceva, cum ar fi: misto, plictiseala, ii place de tine, a fost pus de cineva, un pariu etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special, atâta timp cât acest gest nu e însoţit de priviri cât de cât insistente, poate pe furiş, zâmbete, tratament special laughing.
Nu te grăbi să interpretezi. Dacă te place, îţi vei da seama singurică.

| Beccaaa a răspuns:

Plictiseala, misto sau simpatie.

| rebiik a răspuns:

Pai ori te place ori ca asa a vrut el happy