| andreeadaniela20 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca : Esti ultimul lucru la care as renunta!

Răspuns Câştigător
| Ungureanu90 a răspuns:

Nu e foarte greu să-ți dai seama, acel băiat încercă să-ți spună că TU ești cel mai important lucru, ființă pentru el și că ar renunța la orice altceva în afară de tine. Mai exact, ține mai mult la tine decât la orice.

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Inseamna ca... tu esti un "lucru"? o.O

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca te iubeste cu patima, neconditionat si ca ar fi in stare sa-si dea si viata daca ar fi nevoie pentru a nu te pierde.

| SkyPilot a răspuns:

E o declaratie de dragoste.

| danutzu96 a răspuns:

Oare ce o insemna... gandeste putin!

| andreeadaniela20 explică (pentru danutzu96):

Pai spune, ca de asta am intrebat, am cerut o parere

| Pool77 a răspuns:

Nu te iubeste. Vrea sa pleci din viata lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de bine, mai papadie... dracu' ala te place, tu!

| kyliejenner a răspuns:

Inseamna ca... esti ultimul lucru la care ar renunta. Ce e asa greu?