| alexcs a întrebat:

Ce inseamna cand visezi persoana iubita?

60 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun si eu am visat pe fostul fostul meu prieten stie cineva ce inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu visez o persoana la care tin foarte mult si o stiu de cand eram pe clasele I-IV dar in fiecare noapte o visez si m-i gandul tot la el desii m-am intalnit mai demult de multe ori cu el si il priveam asa de frumos dar nu stiu ce sa fac ca el si-a batut joc de minecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te gandesti la persoana iubita inainte se dormi e posibil sa o visezi...sau poate ca si ea se gandeste la tine sh telepatie este mare si atwnki e posibil sa o visezi...By Kamy (12 any) pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca persoana iubita se gandeste la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca doresti sa faci sex ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inainte sa raspunzi la o intrebare gandesti logichappy! Sunt mai multe variante. Daca iti visezi persoana iuvita poate sa insemne: a)o iubesti mult sau b)te-ai gandit in ziua accea prea mult la ea/el. Daca e sa lua ce zice oamenii mai putem sa punem si c)a adormit cu gandul la tine dar astea sunt vorbe spuse de oameni si nu stii daca chiar a adormit cu gandul la tine, ce doar Dumnezeu stie! Mai bune sunt variantele a si b, pentru ca sunt sigure! Sper ca v-am fost de foloshappy:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste asta cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea stiu ce inseamna! dar de la mai multi am auzit ca inseamna ca persoana iubita a adormit cu gindul la tine sau ii este dor si tu nu-ti dai seama!(''.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu iubesc foarte mult o persoana este mai mare cu un an ca mine el mi-a spus ca ma place am stat doua zile cu el si dupa aia mi-a spus sa fac dragoste cu el si eu nu am vrut asa ca el ma spus tatalui si fratelui meu.nul mai sport acum. app am auzit ca daca visezi persoana iubita inseamna ca acea persoana s-a gandit mereu la tine.

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Cand iti visezi persoana iubita inseamna ca :
1)ai pierdut'o si iti este dor de ea
2)este cu tine dar nu mai poti sa o vezi atat de des
3) o iubesti mult de tot happy

Fundita?

| DjMiha a răspuns:

Pammmmmm nushh

| MariaSilvia1999 a răspuns:

Ca iti este dor :p si ai nevoie de el! D-aia! laughing

| MINEL2 a răspuns:

Hey,am 10 ani,si eu am visat o fata, fata acea nu ma place! se intampla in vis ca fata acea sa ma mangaie, si am simtit o caldura mare in vis! dupa ce m-am trezit a-m plans ca ea nu ma iubeste!

| MihaelaRamona a răspuns:

Eu m`am visat cu iubitul meu trei nopti la rand si la scurt timp a avut un accident de masina in care a muritcryingcrying

| lovemihai a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru..imi place sa il visez dar mi.ar place mai mult daca ar fi aia realitatea:-((((.off.

| tatiana01 a răspuns:

Nu stiu...si eu visez persoana iubita de o viata, si nu cred ca se gandeste mereu la mine

| cryssmary a răspuns:

Mie mi s-a intamplat intro seara ca am visat cu iubitul meu(inainte sa fim impreuna)am visat sa imi da facebooku si id lui si ca imi spune cum il cheama iar dupa vreo 2 saptamani am foat impreuna si eu stiam ca daca visezi persoana iubita inseamna ca se gandeste la tine si mai stiu si ca daca nu poti dprmi noaptea este pentru ca esti treaza in visul cuiva intreab-o daca a putut sa doarma in noaptea aia si iti vei da seama! succes!

| Dodo_6086 a răspuns:

Iubit. Daca iti visezi iubitul inseamna ca esti nesigura de relatia voastra... am gasit pe google happy

| larisa_8711 a răspuns:

Dar daca visezi ca persoana iubita iti da in dar o vaza si vine cu fata lui facandu-se ca are o fetita

| larisa_8711 a răspuns:

Dar daca visezi persoana iubita ca are un copil si vine cu el sal cunosc si cu un cadou pentru mine

| marcy_5560 a răspuns:

Uneori cand visezi pe pers iubita ea se gandeste ft mult la tine :XX:X:X:X:X:X:Xasa cred eu

| mamasita_1746 a răspuns:

Pai si eu am visat ala fel dar nu se intampla nimic.crede.ma zi de zi numai cearta chiar daca il iubesc mult si el ma iubeste dar nu se intampla nimic.asta e doar imaginatia ta.lasa timpul sa le rezolve.

| Jr._Florin_1992 a răspuns:

Eu am fost cu o fata 2 ani si dupa ne-am despartit ..de atunci a trecut un an si 8 luni si inca o visez foarte des. Asta ce poate insemna ca se gandeste la mine? As fi foarte fericit sa aud asta.

| Alexandra1613 a răspuns:

Buna! Noaptea trecuta l-am visat pe iubitul meu dar nu era de bine...se facea ca-mi spunea ca daca el nu va mai fi sa am grije de cine o sa ma indragostesc...sau asa ceva...si cand m-am trezit plangeam...dar plangeam si-n vis...si am intrebat-o pe mama si a zis ca poate insemna ca ma iubesdte mult si tine la mn...intr-adevar si eu il iubesc...dar dc mi-a spus asta(iubitul meu i. vis) voi ce parere aveti

| maduu_7424 a răspuns:

Ma, eu am visat ca eram intr-o incapere plina cu apa.Acolo era si prietenul meu si in cealalta incapere era un baiat care ma place si ma alerga pe scari sa ma pupelaughingdeci? ce inseamna?

| tarvu a răspuns:

Sall si eu am visat persoana iubita si sarutat pe gat si a plecat, dupa aia vine alta fata si m-am trezit. Ce inseamna?:X

| AlexandruAndrei9876 a răspuns:

Am visat si eu o data si mi-a zis TE IUBESC
ce se intampla?