| Stoian_Sebastian_1987 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata iti cere sa ii trimiti o poza cu abdomenul tau?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil ca are o obsesie pentru abdomenele barbatilor laughing dar depinde si de relatia dintre voi. In mare parte nu inseamna nimic, doar e curioasa sa vada cum arati si daca iti lucrezi corpul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vrea să vadă (e curioasă) dacă ești sportiv, dacă ai abdomenul plat, pătrățele, picățele...
Sper să treci proba eliminatorie. : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa vada daca esti sportiv...pe urma cine stie ce fel de poze o sa mai vrea rolling on the floor

| BadLara a răspuns:

Pune nişte bani pe burtă şi fă poza. O să vadă mii de pătrăţele, chiar dacă eşti obez.

| Pasu_Andra_1999 a răspuns:

Ii place abdomenul tau laughing