| andra121 a întrebat:

Ce jocuri frumoase stiti? Gen metin 2 sau asa ceva. Funda la cel mI FRUMOS JOC!

Răspuns Câştigător
| asjkldfg a răspuns:

Metin 2 nu-i joc frumos straight face

| godinkyzz a răspuns (pentru asjkldfg):

Vi se pare metin2 un joc naspa dar nu e. poate voi va jucat metin2.ro cea ce e adevarat e naspa...dar jucati voi metin2 hammer sa va schimbati parerea

8 răspunsuri:
| SimpluCosty a răspuns:

UN 4Story sau un cs ar fi ideal daca ai fi baiat, daca esti fata iti recomand sims:1.2.3 asa si gta san andreas

| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA e cel mai tare ai 18 skilluri in bara si mai multe skilluri cale le combini cu controalele faci usor lv si e max pana la 50, dar se va face pana la 60 si sunt 6 class-uri(Warrior, Archer, Kali, Academic, Cleric, Sorceress) de exemplu din Warrior te poti face Swordmaster sau Mercenary,
Mercenary -> Destroyer sau Barbarian
Swordmaster -> Moonlord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri iti zic eu are si grafici faine daca il pui pe high graphics Vreau FUNDAAA

| asu33 a răspuns (pentru Moon4Lord):

Du-te dracu cu Dragon Nest tau uite un joc gen metin2 care era faimos acum 6 ani Conquer 2.0

| QWDEASD a răspuns:

Wizard101

| paul_3769 a răspuns:

In primul rand, buna.
in al doilea, crede-ma si eu am jucat metin2 a fost primul meu joc dar am realizat ca am inceput cu stangul.este un joc fara sens, fara grafica si nu are un gameplay prea interesant. E genul de joc MINUNE DE O ZI.nu te sfatuiesc sa te mai jocimetin2... uite cateva jocuri foarte frumoase:
-Cabal(lvl max mare, gameplay frumos, grafica bunicica)
-WoW(am jucat pan la lvl 7, nu mi-a placut dar poate trebuie sa joci mai mult ca sa te prinda daca vrei iti recomand catalcism)
-Runes of magic(gameplay frumos, grafica faina, pvp cam te face sa plangi mai ales arena unde la lvl 13 am intrat cu una de 50 m-a facut praf ii trebuie niste updaturi si e in regula si poti avea castelul breslei si casa+o menajera sexy)
-4story(ce sa spun.archer lvl 30 warior lvl 17 si preot lvl 18(pvp super, pvm frumos, grafica de desen animat foarte amuzanta dar draguta si pot sa spun ca am jucat cu placere acest joc)
Acestea sunt jocurile care mi-au placut gen metin2
As mai vrea sa spun ceva,incearca si:
-MicroVolts(un joc cu lupte intre jucarii,e foarte frumos)
-BrawlBusters(acesta ma joc acum si e frumos, clase interesante si originale, precum si lucruri interesante la shop)
-C.S 1.6(l-am jucat multisor...cateva luni adc dar mi-a placut nu las fi sters dar mi-am schimbat compu si acum nu ma lasa mama sal mai instalez oricum ti-l recomand cu caldura.
Cat despre metin2 spre ca team lamurit.
Bafta

| catalinutzu6 a răspuns:

Mda eu joc acum un joc numit lol(league of legends) e smecher cumperi monstri te bati.

| loljuggc a răspuns:

Kalonline