| RaluuTanana a întrebat:

Ce licee din Bucuresti cu profil de filologie cunoasteti? :*

P.S. Cu medie intre 6 si 8. happy

Fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Răspunsurile la cerinţa ta se află pe site-ul de la adresa de mai jos:

http://admitere.edu.ro/2012/staticRepI/j/

Dă click pe hartă pe Bucureşti, apoi dă un click pe butonul "Lista specializărilor pentru minicipiul Bucureşti", sus în stânga, un buton albastru.

Îţi va apărea o listă de vreo 20 de pagini, caută după "Filologie" în coloana "Nume specializare". Pentru a afla ultima notă de intrare din 2012, pe fiecare pagină, ai 2 coloane la sfârşit (în dreapta tabelului), cu ultimele medii de intrare din 2012 şi din 2011.

Spor la învăţat, baftă multă la testele naţionale din 2013.

Sper să te fi ajutat. Mult succes!

| RaluuTanana explică (pentru RomulusMilea):

Multumesc mult! Chiar m-a ajutat. happy

1 răspuns: