| urbanghost a întrebat:

Ce marca de tigari fumati ( pentru fumatori, bineinteles )?
Care sunt dupa parerea voastra cele mai tari tigari?

Răspuns Câştigător
| Mikezilla a răspuns:

Dupa mine ar fi Davidoff alea negre da nu mai stiu cum le zice, daca tragi un fum din alea iti scuipi plamani

44 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mai bine ai renunta la acest viciu "dauneaza grav sanatatii"

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

O perioada am decis sa nu mai fumez. Am fumat cam tot ce e pe piata.

| inna a răspuns:

Vogue Bleuer.

| ioanaa a răspuns:

Kent, am ramas fidela marcii. Cele mai tari sunt Winchester, Viceroy si Marlboro rosu. Pe cele fara filtru nu mai are rost sa le enumar.

| dulshe a răspuns:

Ieri vroiai sa te lasi de fumat si acum ne intrebi de tigari tari?hee hee

| andreea8888 a răspuns:

Cele mai tari tigari existente pe piata Romaniei(parere personala), sunt Kent 100'S, Marlboro Red si Carpati sau Plugarul, ultimele 2 fiind tigari fara fitru! tongue

| andreea8888 a răspuns:

Cele mai tari tigari existente pe piata Romaniei(parere personala),sunt Kent 100'S,Marlboro Red si Carpati sau Plugarul,ultimele 2 fiind tigari fara fitru! tongue

| Bianca_4346 a răspuns:

Iti spun ca tigarile Carpati...de-alea fumeaza bunicamiu si totusi are o varsta destul de inaintata......stiu de la el ca sunt cele mai tari tigari tongue succes la fumatlaughinghee hee

| KaTaLyN a răspuns:

Fumeaza frate DUNHILL negru...ala e fortawinking

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Malboro red sunt cele mai tari, dupa ele sigur faci sigur cancer la plamani.

| urbanghost explică:

@dulce Mda, eu voiam sa ma las de fumat, dar nu pot... Voiam sa aflu si eu ce fumeaza lumea pe aci pe TPU

| noname_1116 a răspuns:

Mai bine fumeaa ceva slab ca sa nu faci cancer la plamani prea repede... eu de la kent 4 si 8 ametesc repede si de la nanotek imi vine greata can ajung la jumate.

| larisa_8487 a răspuns:

Kent 8... iar o perioada am fumat pall mall slims mentholbig grin...de ceva timp vreau sa ma las de ele dar nu reusesclaughing...intr-o dimi ma voi trezi cu o vointa suprema si voi zice: stop!big grin

| domidoc a răspuns:

De o viata Kent 100's

| adrian91 a răspuns:

Malboro Rosu.
Si eu am fumat si am spus ca nu ma mai pot lasa de tigari, dar m-am lasat.
Odata ce incepi sa fumezi deja corpul tau se obisnuieste cu nicotina si de la un timp o sa aiba nevoie de ea. (dependenta)
Daca de tigari nu te poti lasa inseamna ca esti un om slab.
Tigarile iti dau o placere dar cu urmari deosebit de grave.
Cei ce le fabrica oare de ce scriu pe ele ca dauneaza sanatatii? (pentru ca stiu cat de periculoase sunt)
Dar ce nu face omul pentru bani?

| ionnik a răspuns:

Lm rosu si marlboro rosuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vogans, apoi mai e o marca des intalnita printre pustani numita maplec rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez Kent 8 de ceva vreme (sau blue)... ceva vreme inseamna destul timp, de fapt...sunt preferatele mele si nu le-am mai schimbat demult.
Dupa parerea mea, cele mai tari tigari sunt Malboro rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez Kent 8 de ceva vreme (sau blue)...ceva vreme inseamna destul timp,de fapt...sunt preferatele mele si nu le-am mai schimbat demult.
Dupa parerea mea,cele mai tari tigari sunt Malboro rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent 8! nu hd bag pl in el hd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai tari dupa parerea mea sunt Dunhil negru, te rupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malboro red, eu fumez parliament aqua blue (albastru) lung... mi se par geniale... unora nu le place, aceia zic ca le lasa nu stiu ce gust ciudat in gat.ma rog. no comm fiecare fumeaza ce vrea. peace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent nanotek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez de vreo 7-8 ani si am in prezent 22 ani.La inceput am fumat PallMall si Winston(cele mai naspa dupa parerea mea, atunci imi placeau); dupa care am incercat cam toate marcile ce le gaseam pe la tarabe.Acum fumez Djarum Black, Davidoff Magnum sau Pueblo(is mai scumpe dar sunt mai bune, v-a sfatuiesc sa le incercati).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez Dunhill rosu(e misto chiar daca e mai slabutz) si Djarum Black sau Davidoff Magnum...cateodata Play, Ronson, Carpati sau Dacia(astea is de criza...is 2lei pachetul si sunt la o taraba la mine la bloc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malboro Kent si Dunhil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill negru sunt cele mai bune si mai tari, dar eu m-am cam obijnit cu ele, fumam metamfetamina si o simtim pana in varful degetelor de la picioare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate din propria mea experienta
lm, winchester, kent8, viceroy si alea mentolate ca de la alea te mai i-a asa un picwinking