Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2984508intrebari
Quiz-uri TPU
Kurtmann
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Aug
SATI 276.318AFISARI
119.481VIZITE
106.137V. UNICI

Ce materii se fac la profilul de stiinte ale naturii?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 10 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Eu am fost la acest profilwinking
    faci mai putine ore de matematica, si mai multe ore de biologie si chimie big grin
  • a răspuns:
    Teza dai la chimie bio/fizica, romana si mate! 3 ore chimie, 2 fizica, 3 biologie, 4 mate, 4 romana, 2 eglz, 2 franc. sau orice alta lb moderna 2 de informatica.
    Mi se pare mie, sau acest profil se aseamana putin cu mate-info?
  • a răspuns:
    In special chimie, biologie, matematica, fizica.
  • Raspuns anonim:
    Dar la ce liceu ati fost? thinking
  • Raspuns anonim:
    Nu stiubig grin...chiar m-ar interesa sa discut cu cineva care a fost la acest profil...contactati-ma pe elena_violeta96@yahoo.com
  • Raspuns anonim:
    Am intrat de curand la liceu c. a. rosetti la profiliul stiinte ale naturii si as dori sa-mi spuna si mie cineva exact straight face ce materii fac si cate ore din fecare.si daca e mai greu sau mai usor fata de mate-info, filologie si tiinte sociale. liviu_reddog08@yahoo.comwinking multumesc!
  • Raspuns anonim:
    Eu sunt la ovidius si facem 3 ore de fizica, 2 de chimie, 2 de bio, 4 de mate, 4 de romana, 2 de franceza, 6 de engleza( sunt la bilingv)
  • a răspuns:
    Eu sunt in C.A.Rosetti la stiinte ale naturi si acum sunt a 10a. Va pot zice ce materi aveti in a 9a daca vreti sa vb ma gasiti pe id : yo_alexandra2009
  • a răspuns:
    Eu sunt de un an in liceul c.a.rosetti daca vrea cineva sa afle ce materi se fac in a 9a la stiinte ale naturi ma gaseste pe : yo_alexandra2009
  • a răspuns:
    Pai la stiintele ale naturii se face in general foarte mult matematica chimie biologie romana engleza franceza istorie geografie etc dar cel mai mult se face matematica si biologia