| antonio123456 a întrebat:

Ce melodii ascultați? Spune-ți artiștii de la care ascultați! Cine asculta ce ascult si eu dau funda! Nu va spun ce ascult! Vreau sa vad cine mai asculta...

7 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Cedry2k, Dragonu, Stres, Haarp (si ei tot de aici sunt ), Carvon, Disturbed, VD...

| Green66 a răspuns:

Paraziții, Raku, Anonim, Gang Starr, Cypress Hill, DMX, Ice Cube, Eminem...

| SweetMinion a răspuns:

Asta e playlist-ul meu, intra si vezi ce ascult eu - https://www.youtube.com/playlist?list=PLsLf3d-aICmwiz5_DNf4wttBg7IGYfVNl

| dani2404 a răspuns:

Tupac, Eminem, Vlad Dobrescu, Cedry2k. Cateodata si Bob Marley.

| Ciumpi35 a răspuns:

Nimeni Altu, Carla's Dreams, Vescan

| TonyTZu a răspuns:

Cabron Eminem Parazitii DOC Deliric si Guess Who cam atat

| Vlad_Ion_1960 a răspuns:

Ascult in general rap. Artistii care imi plac mai mult sun Tupac, Eminem, Ice cube, Obie Trice(cateva melodii), D12, Dr dre si Snoop Dog(melodiile vechi).