| l0rre a întrebat:

Ce melodii nu pot lipsi de la o petrecere?
ex meneaito.
funda

Răspuns Câştigător
| DeeaNegrea a răspuns:

Buna.Pai meneaito, macarena, dansul pinguinului, mai era ceva de se facea podul ala, conga, brasoveance(numa asta e populara), La cucaracha, Asereje, lambada.
Cam atat imi amintesc acum revin daca imi vin in minte. Distractie placuta

| Andrada_2569 a răspuns (pentru DeeaNegrea):

@ De.ea melodia unde se facea podul cum se numeste? astept rasppbig grin plssbig grin

18 răspunsuri:
| Loka a răspuns:

Hai duma pe stea-Heaven

Beau beaulaughing

Dansul pinguinului

ciuaua

Kaoma -Lambada

Bomba

waka waka

Macarena

La cucaracha

Funda?:->

| forever4you a răspuns:

Si dansul pinguinului... dar eu dansam cu iubitul meu dansul pinguinului pe o melodie ceva cu boc era foarte amuzantalaughing

De la o petrecere in general nu ar trebui ca sa lipseasca melodiile dansante, energice cum ar fi Hi-cu=Gasca mea sau cum se numeabig grin

Bafta!

| SomeBody12425356 a răspuns:

Deci intrebarea asta imi place deoarece ziua mea a fost acum cateva zile.
neneaito e buna si dansul pinguinului este bun dar am mai jos o lista destul de lunga si buna:
BUG mafia-shacke that
grasu' XXL- JOS JOS JOS
si toata seria lui ales incepana de la yamasha pana la daca dragostea dispare.

| CudiDaKid a răspuns:

Pai - dansul pinguinului
-voltaj-gasca mea :X

| Puffy26 a răspuns:

Catton Eye Joe
Meneaito
Dansul Pinguinului
La Cucharacha sau cumlaughing
fundăă?

| misu a răspuns:

Muzica de petrecere popula

| deadea23 a răspuns:

Dansu pinguinului.

| xCăpşunici a răspuns:

Hiq-Gasca Mea
A.S.I.A - Da-mi noptile inapoi
Ozone-Dragostea Din Tei

Ti-am dat unele noi
Fundaaa?

| Rosalinda_8988 a răspuns:

Lumidee vs fatman scoop-dance
roller sis-se thelo
Kaoma - Lambada
Mr.President Coco Jambo
Makarena
La bomba -king africa

| princessmaya a răspuns:

Dansul pinguinului, macarena

| alinutzu7 a răspuns:

Cabaret

imnul crizei

coco jambo

casablanca

lady poker face

fa un pas in fata-voltaj

bad

berenice

perinitalaughing

gaina

etc.

funda? PLs

| Lyiia_3516 a răspuns:

Pai daca vrei sa fie cea mai buna petrecere sa pui pinguinullaughing. Sau melodii de puya.Si ceva mai nou gen Dj sava-love you.

Sper ca ti-am fost de folos:*

| Micheille a răspuns:

Pop

| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com

| OdaeClement a răspuns:

Https://danceaddiction.ro/dansuri-de-petrecere/

o lista in crestere a dansurilor de petrecere + explicatii

| Ion_3739 a răspuns:

"Narcotic Sound and Christian D - Mamasita " si " Dj Sava feat Raluca - I like "...astept fundita

| Cicatrice2011 a răspuns:

Dansul pinguinului. Funda?