| Erick1 a întrebat:

Ce numar la picior vi se pare pentru o fata? Si pentru un baiat? Vreau sa zic, incepand cu ce numar vi se pare ca o femeie sau un barbat poarta mult la picior? big grin

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ba, pe tine chiar te intereseaza numarul de la picior al oamenilor?
Eu port 35-36.
Iar asta tine mai mult de fizicul fiecaruia.In medie o femeie poarta 37-38, iar un barbat 43-44.

| dani2404 a răspuns:

Pai, o femeie dupa 39 deja are piciorul mare, in schimb la barbat pana in 44.