| madtiger a întrebat:

Ce parere aveti de desenele animate din ziua de azi si cele de acum 10 ani cel mult 15? eu sincer am aproape 18 ani si inca ma mai uit la desene happy imi plac foarte mult cele de acum 10-13 ani

6 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Exact tare urate...si sunt urat desenate.numa pocitanii

Poi ce imi era mie Ciocanitoarea Whoody si ce imi e mie acum Vaca si puiu sau km eu zice...

Chit k atunci cand eram mai mica erau mai putine erau mai frumoase...

Singurele desene care au mai ramas sunt Tom si Jerry:X

| Haydee a răspuns:

Da...Si eu mai urmaresc desene... din lipsa de ocupatielaughing
Dar hey?! Desenele sunt numai pentru copii?laughing
Ceea ce ma enerveaza pe mine este ca nu mai sunt acele desene frumoase, desenate si colorate frumos, pentru copii.
Acum sunt desene cu vioalenta, cu limbaj nepotrivit pentru copii.
De exemplu:Insula dramei totale.Acele desene ar trebui interzise copiilor sub 12 ani.
Oh...de-ar aparea din nou acele desene pline de hazcrying happy

| mikella a răspuns:

Sincer sa fiu nici mie nu imi plac desenele animate din ziua de azi.is foarte urate cu monstri, cu lupte etc.As dori sa redea desenele care au fost odata. aveai ce sa vezi la alea.

| madtiger explică:

Io zic ca Cna-ul e de vina pentru ca nu apar acele desene de mai demult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea de astazi...sunt foarte naspa...adica de cativa ani in coace...
chinezesti... urate tare...si numai violenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata lui louie era fainalaughing sau copii de la 402 sau freacazoid...nu astea din ziua de azi:-J...h2o ben 10