| AlexiaMaria123 a întrebat:

Ce parere aveti de gazdele de la mare? Nu conteaza statiunea... ati avut vreo intamplare neplacuta cand ati stat in gazda?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Nu am avut pana acum probleme. Mereu am mers la plesneala si n-am stat niciodata la hotel/motel. Atata timp cat te multumesti cu un pat, un dus si un frigider nu ai peste ce intamplari neplacute sa dai.
Bafta multa! happy

1 răspuns:
| Aleqa a răspuns:

Nu, a fost chiar bine. Majoritatea persoanelor sunt amabile pentru ca-si doresc cat mai multi clienti, dar si serviciile lor sunt acceptabile majoritatea.