| dada a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii din zodia rac?

17 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Parerea mea este, ca in general persoanele nascute in zodia rac, sunt niste persoane extraordinare! Tatal meu este rac, il admir din toate punctele de vedere, iar eu ma inteleg foarte bine cu el (eu sunt capricorn).
Hai ca sa-ti zic niste insusiri ale racilor: Racii sunt foarte sensibili, visatori, iubitori, familisti, inteligenti (foarte inteligenti), la prima vedere pot parea niste persoane reci, dar de fapt sunt mai calzi ca o zi de vara! laughing
Defecte: milosi(este un mare defect in ziua de azi), introvertiti, si chiar nu mai gasesc defecte la zodia asta... tongue
E o zodie buna, iar baietii din aceasta zodie sunt un fel de cavaleri/gentlemani, sau asa ceva!

| Ruxyana a răspuns:

Baietii din zodia rac...sunt ff sensibilihee hee...cand iubesc pun sufletwinking
au inclinari spre a insela pers iubitahee hee...sunt inebuniti dupa fetele din zodia taurhee hee

| BUBULINA a răspuns:

Eu nu cred in zodiac!
dar cei din zodia leu am obs ca sunt fff incapatanati!
de rac nu stiu thinking

| andreig a răspuns:

Si eu tot rac sunt... deci am o parere buna despre mine laughing)

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Oo cunosc f bine un rac si se potriveste f bine descrierii din zodiac... e linistit, destept, pasional, visator, incapatanat, sensibil, emotiv, aproape la fel ca pesti.

| Linda a răspuns:

Eu spun ca zodiile sunt nereale, au fost inventate cand se credea ca pamantul este in centrul universului. Au impartite zonele din jurul lui in 12 si s-a ajuns la zodiac. Eu si sotul meu suntem din aceeasi zodie si suntem super diferiti.

| dulcika a răspuns:

Sunt mijtocari...cryingo stiu din propia experienta

| rolly14 a răspuns:

Tot ce pot spune este ca sunt niste baieti draguti...baietii din zodia rac sunt familistii... ei iubesc mult familia si vor sa isi intemeiasta si ei una cu orice pret... daca un baiat rac a prins o fata...nu-i mai da drumul daca o iubeste o sa vrea sa se casatoreasca cu ea... dar nu intotdeauna

| bluerose a răspuns:

Am avut o experienta neplacuta cu un "rac", dar nu toti oamenii sunt la fel!

| naya a răspuns:

Hm.pentru k prea i-ati ridicat in slavi iti zic ce am obs eu in legatura cu ei.cam usor influentabili, langa fusta mamei, obsesivi, tipicari, un pic cam prea sensibili, emotivi si nervosi la o adica.au reactii urate la nervi.big grin n-o sa ma vezi langa unul...nu de alta dar eu fac mai urat, si n-o sa iasa bine.big grin good luck.

| mitzulik a răspuns:

Sunt niste tipi foarte calmi, dragastosi, atenti. Doar ca mie mi se par "prea". Fiecare cu ce-i place. Pentru mine sunt buni ...ca amici... big grin sau pentru cand o sa-mi vina vremea de maritat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile sunt impartite. Dupa parerea mea sunt sensibili si emotivi desi nu prea arata asta.Sunt inchisi si greu reusesti sa comunici cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt rac si foarte tare zodia am note bune fara sa prea deskida cartea, ce sa spun daca azi urc maine cad si na la plac banii.Sunt un fel de pesti mai upgradati.

| anabatr a răspuns:

Nu cunosc prea bine aceasta zodie dar m-am documentat putin pe internet si gasesti pe zodiacool.ro chestii legate de zodii. pare foarte interesant. am inceput de cateva zile sa-mi citesc horoscopul de aici. https://www. zodiacool.ro/

| BoroChrome a răspuns:

Baietii in zodia rac=sensibili, respectuosi, familisti.ai mare grijasa nu-i ranesti in dragoste ...isi revin greuwinking

| pixxa a răspuns:

Sunt draguti, dar nesititi...sigur!

eu sunt leu...nu aveti cum sa ma convingeti ca e altfeltongue

| criistiiniicaa a răspuns (pentru pixxa):

Sunt si eu sunt tot leu, ai fooarte mare dreptate. Cel putin eu cu impresia asta am ramas din "frumoasa" mea experienta.