| FlorentinaFloriii a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi incep viata sexuala la 13-14-15 ani? Eu am 18 ani si inca sunt virgina, si nu cred ca sa putea faceo vreodata straight face Imi este rusine sa ma dezbrac in fata unui baiat si mi-e frica ca o sa profite de mine.

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Ce parere sa am? O parere proasta, dar se pare ca in ziua de astazi e ''cool'' sa fii cur*a de mica laughing

| mihai69 a răspuns:

Știi vorba aia - „de ce ți-e frică, de aia nu scapi"?
Ei, cred că e timpul să te gândești că e posibil să cazi pradă unui escroc sentimental, în loc să cedezi celui ce te iubește cu adevărat, din cauza acestei „rușini" stupide.
Fă eforturi să te educi în a accepta sexualitatea (și implicit nuditatea) ca pe ceva perfect natural și firesc. Altfel, o să cam ai parte numai de dezamăgiri. Și e păcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data si o data o sa vina si ziua aia. mai rau o sa fie la tine, cand o sa fie asa mare "nevoia aia" o sa sari pe primul care iti iese in cale, si o sa fii ca alea care zici ca sunt panarame ( nu ca nu ai avea dreptate) diferenta fiind doar ca tu vei avea o varsta mai mare.

| Happyjump a răspuns:

Tot ce pot să spun despre acești copii este: Prostia e nemuritoare! Proverbul pe care îl spun din tot sufletul și pe care l-am inventat marți seară.
Nu mi se pare un caz ieșit din comun, este ceva relativ banal. Nu trebuie să-ți fie rușine, dacă ai iubi pe cineva nu ți-ar mai fi atât de rușine. Nu te lăsa păcălită, fă-o doar dacă este o relație 100% stabilă! sper că te-am ajutat cu ceva, o zi bună!

| cosmin4u2you a răspuns:

Pai fetele de varste asa mici isi incep viata sexuala pentru ca nu au nimic in cap...si in legatura cu tine...esti majora tu alegi ce sa faci. daca ai un iubit care tine la tine..si sunteti de un timp impreuna si te iubeste si el cu adevarat sigur nu o sa profite de tine.
Daca te-am ajutat funda te rog big grin