| Georgemy2 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele si baieti de 14 ani care au iubiti/iubite?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu-mi pasa sant niste mucosi obisnuiti

| Georgemy2 explică (pentru mgtow):

Eu am cerut pareri, nu sa-mi spui tu ca nu-ti pasa

| mgtow a răspuns (pentru Georgemy2):

Tot parere e ce am zis eu, trateazo ca atare

| JustDeedee a răspuns:

Nu cred ca poti numi pe cineva iubit/iubita la 14 ani. E doar o fita pe care trebuie sa o incerce mai orice copil ca sa nu fie numit "fraier/fraiera".
Ce-i drept fiecare dintre noi dorim sa stim ca ne iubeste cineva, dar eu zic ca e devreme atunci pentru o "relatie" cand ei nici macar nu au habar despre asta.
Ma rog, fiecare face ce vrea!

Răspuns utilizator avertizat
| Ritsuko a răspuns:

Nu e total o relatie, nu exista sex, si nu ar trebui sa se ajunga la asa ceva de la varsta asta. Daca ei au nevoie de o iubita/un iubit e ok, toti simtim nevoia de a fi iubiti.

| Wukii a răspuns:

Așa cum zice și @MeddyMaddy. Să le fie bine, atâta timp cât nu ajung la sex...

| RobertSteaua02 a răspuns:

Not badwinking

| MeddyMaddy a răspuns:

Sa le fie de bine, atata timp cat nu ajung la sex.

| Deea4Deeutza a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. Ei inca copilaresc.

| Stefi17 a răspuns:

Pai eu zic ca nu e atat de rau daca nu se ajunge la sex sau asa sunt doar doi copii care se plac. Este dragut