| alexandrabiebs a întrebat:

Ce parere aveti despre JB (sa vad cati hateri sunt pe TPU. laughing )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nicio parere big grin Nu ii ascult melodiile. Precum nici cele ale lui Katy Peryy, etc, etc. - sunt trecatoare. Daca le ascult de mai multe ori, nici nu apuc sa ajung pana la a suta oara ca deja ma plictisesc groaznic. Sunt melodii comerciale.
Ce parere am de el? Felicitari, are curaj si ambitie.

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu trebuie sa fii hater ca sa nu-ti placa oligofrenul asta.

| Radu284 a răspuns:

Si de ce exact te intereseaza cati 'hateri' sunt pe TPU? Cu ce te afecteaza pe tine asta?

| neca a răspuns:

Cred ca muzica lui e generica si plictisitoare iar el e un idiot

(da ca iti criticam idolul suntem hateri?)

| AR1373 a răspuns:

Faima i-a luat mintile.Muzica lui nu e fabuloasa, dar cu toate astea vad o groaza de fete care sunt moarte dupa el.Are o atitudine nemernica si nu-si respecta nici un pic fanii.E doar un baiat oarecare...parca am vorbii despre un Sfant.

| alexandrabiebs explică (pentru AR1373):

El e misster perfectiune draga mea,si nu ii s-a urcat faima la cap,cred ca te uiti cam mult la TV,e normal sa fim moarte dupa el e atat de frumos, destept etc. mai pe scurt:perfect, un baiat oarecare? are o voce de inger iar el cand era mic nu avea o situatie tocmai buna si a ajuns sa fiiie multimiliardar, daca nu il cunoastetii, oameni buni nu mai vorbiti toate tampeniile posibile din lume -_-

| AR1373 a răspuns (pentru alexandrabiebs):

Scumpa mea, sincera sa fiu nici nu ma intereseaza de el.Nu sunt eu aia care se uita prea mult la TV, cred ca tu esti aia.Astfel cum iti explici ca stii atat de multe despre el?
Imi pasa mie ca era nu stiu cum cand era mic? Conteaza ce a devenit.Si sincer nu a devenit mare lucru.E un om caruia i s-a urcat faima la cap.A castigat atatia bani pentru ca de mic a fost sponzorizat si a fost apreciat pentru ca avea o varsta asa frageda si totusi a ajuns ceva.
Avem si noi atatia copii in tara noastra care nu au fost sponzorizati, dar daca ar fi? Ar devenii toti ca JB?
Uita-te la el si observai comportamentul...ce face? Bea, fumeaza, se drogheaza sI-o face cu toate parasutele, iar cand a vazut ca a iesit din scena s-a limpait cu Selena aia...
Frumusetea e trecatoare si in plus cunosc oameni mai frumosi ca el.
Destept nu e ca daca ar fi fost nu se lua la bataie cu nu stiu cine.
Daca mie nu imi place de el e treba mea.Parca vad maine o gramada de fete in fata casei mele cu pietre in mana gata, gata sa ma omoare, si pentru ce? un mocofan care doar apare la TV.Pariez ca exista in luma asta milioane de voci mai frumoase decat ale lui, dar asta e parerea mea.
Nu-ti jignesc gusturile (gusturile nu se discuta si nu e bine sa judeci un om dupa gusturi), dar am vrut sa stii macar de ce nu imi place omul ala.
PACE!

| Marselina a răspuns:

Dar de BJ ce zici? big grin

| AalLeExX02 a răspuns:

Nu stiu cine ii compune melodiile sau cine face linia melodica! Ca are melodii faine! Dar el e un nasol si ma enerveaza faptul ca unele fete is nebune dupa el!hee hee adica...stai cu prietena pe banca si numai despre el iti vorbeste!laughing deci e moarte curata!winking