| Ioana66_9356 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul MINECRAFT? Astept parerile voastre. Ms anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

E destul de dragut.

8 răspunsuri:
| cagulatu a răspuns:

Este genial. Postibilitati infinite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:'( vreau cont premium, fara el cubelands e mult mai interesant, macar cu ala stiu cum se intra pe multiplayer gratis.

| luc a răspuns:

E super e relaxant si forte usor.In el poti sa-ti dai frau liber creativitati. Singuru incovenient este grafica 0.

| klausvd a răspuns:

Epic

| EramLaDiscoteca a răspuns:

Eu am construit o lume la minecraft classic de cel mai tare

| tony7zzu a răspuns:

Cel mai tare jocbig grin nu are grafica buna dar gameplayul este genialin fiecare versiune adauga ceva s-a ajuns paan acum la 1. 5_01 si in curand apare 1.6

| cipyprince12345 a răspuns:

E frumos dar ar fi si mai frumos daca grafica ar fi cat de cat rotunda putin si sa putem crafta mai multe chesti

| Larysa18 a răspuns:

E cel mai tare joc jucat de mine!