| Calinush a întrebat:

Ce parere aveti despre Mass Forte Creatin R http://redis.ro/Web/Product.php?ProductId=22

Mi-am comandat o galeata de 4.5kg. Nu am mai luat niciodata acest tip de produs pentru masa musculara.

Doar proteine si m-au ajutat.

Exista vreo contraindicatie pentru Mass Forte Creatin R?

Dau funde :)

1 răspuns:
| Liviu222 a răspuns:

Pffff. Daca iei proteine frt... e nasol. Daca vei creste mai bine si te vei lasa de sala, stii ca toata grasimea aia tare care tu o numesti "muschi" se va depune sub forma de grasime moale care va atarna si vei arata ca dracul. Eu zic sa te duci la sala tata si sa lasi dreacu porcariile si proteinele ca nu sunt bune deloc. Eu personal nu sunt de acord cu nici un fel de produs creat pentru a mari masa musculara.