| Someoneeene a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction? Argumentati happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac, nu ascult.

| AdrianaBacescu a răspuns:

O trupa destul de buna.

| HapciuHapciu a răspuns:

O trupă varză!
1. Herry îi gay. Dacă nu știai.
2. Cântă ca dracu.

| FashionKitty a răspuns (pentru HapciuHapciu):

Daca tot ai o parere negativa macar trebuie sa ai argumente concrete care sa sune mai... logic. Eu nu am nimic cu ei, nu sunt fana. Ceea ce ma erveaza sunt fanii disperati si faptul ca sunt supraapreciati si de asemenea idiotii care ii compara cu The Beatles care sunt total altceva si nu se compara.
Si pana la urma initial erau normali ca doar au participat la X factor deci nu pot zice ca nu au voce si nu e chiar atat de deranjant sa le auzi melodiile desi multe nu-mi plac dar le-am ascultat doar pe cele mai cunoscute.