| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile de iubire a tinerelor cu barbati mai batrani (10, 20, chiar 30 de ani)? Sunteti de acord cu astfel de relatii?

Răspuns Câştigător
| AndreeaW123 a răspuns:

Hm, da.10 ani e ok.Atata timp cat ambii parteneri au peste 18 ani, diferenta de varsta poate depasi si 30 de ani.E una cand ai 16 ani si iubitul tau 26 si alta cand ai 18 ani si iubitul tau 28.Desi e aceeasi diferenta, societatea priveste in alt mod, cu toate ca mi se pare stupid.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Personal nu sunt de acord dar fiecare avem diverse si chiar ciudate idealuri de atins in aceasta viata!

| Radu284 a răspuns:

E treaba lor, nu? Cine sunt eu sa nu fiu de acord cu relatia altora, daca este mutuala?

| marin81 a răspuns:

(0 la suta din relatiile astea sunt bazate pe partea materiala/ Pe langa astae si maturitatea partenerului/ Pana la urma de ce nu

| baf a răspuns:

De ce nu? 10 ani e ok ...mai mult e cam mult.dar e problema lor. daca se inteleg..bravo lor