| fabulos145 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele cu camera de 5 mp?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Acum depinde si de firma...sunt unele telefoane cu camera de 5 MP care face poze si filmeaza mult mai bine de cat un telefon cu 8 MPwinking
Dar cum am zis... difera si firma. Oricum, telefoanele cu 5 MP sunt bune atata timp cat si firma e una de top!winking

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Am avut două LG-uri mai demult, ambele aveau cameră de 5 MP și pot să îți spun că făceau imagini bune, de calitate. Depinde foarte mult și de ceea ce dorești să fotografiezi, de lumină etc. Dar în general telefoanele cu cameră de 5 MP nu sunt dezamăgitoare. O prietenă de a mea are un HTC cu 5 MP cameră și de multe ori mi-au plăcut mai mult imaginile făcute cu telefonul ei decât cu al meu, care are 13 MP.

O seară plăcută!

| frostxtq a răspuns:

Pate fi un telefon super bun si sa aiba o camera mai slabuta, depinde pe ce au pus accent producatorii. general vorbind, o camera de 5 mp e destul de ok. happy

| fabulos145 explică (pentru frostxtq):

Vreau sa imi cumpar Samsung Galaxy Core 2 happy Ce parere ai despre el?

| frostxtq a răspuns (pentru fabulos145):

E foarte bun, de obicei de la Samgung sunt de incredere. Am citit despre el, are detula memorie si multe optiuni super.

http://www.pcgarage.ro/smartphone/samsung/galaxy-core-2-4gb-black/