| izabellina13 a întrebat:

Ce parere aveti despre un iubit Musulman?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai saturat de libertate? Vrei batic in cap si vreo 3-4 colege de pat?

| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta majoritatii musulmanilor parerea este una PROASTA. Mai ales daca este si credincios practicant. Ar fi indicat sa te interesezi cat se poate de bine in privinta caracterului sau. Sanatate!

| Deaad a răspuns:

Sunt impotriva relatiilor intra-rasiale.
Si da, ne priveste pe toti.
Nu e numai treaba ta.
Cand e vorba de relatii intra-rasiale distrugi integritatea rasei tale si creezi o corcitura la fel cum sunt atatea corcituri de caini care sunt inferiori rasei pure.

| suntserios a răspuns (pentru Deaad):

Stii ca musulmanii sunt aceeasi rasa ca si noi nu?

| Xdreaper21 a răspuns:

Allah hakbar