| xAndro a întrebat:

Ce pastile as putea sa iau pentru dureri de gat? ...am luat faringosept. dar degeaba...ma lasa cam o ora. apoi incepe iar durerea.mersi anticipat; d

7 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Nu e bun de nimic faringosept nici tantum verde nici altele.
iti recomand DECASEPT. are albastru de metil. e foarte bun. in 3 zile mi-a trecut durerea. 3 pastile /zi

| ikram a răspuns:

Iti reomand Salviasept sunt foarte bune (am luat la recomandarea medicului orl).

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Ia Tantum Verde Spray. Dacă nu găseşti, ia Hexoral Spray. Sunt foarte bune, să ştii. De fiecare dată mă "lecuiesc" astea, sunt extraordinare. Se vede şi după preţ, aproximativ 27 RON un tub. Faringosept nu e bun. Multă sănătate.
Pa, pa.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Da si salviaspet sunt bune big grin

| Yana a răspuns:

Trachisept. doar ca trebuie sa iei cam 5-7 pe zibig grin si e in jur de 1 leu pastila big grin se ia cam 3-4 zile medicamentatiabig grin.

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Multa miere si propolis nu mai lua med, degeaba, bani aruncati

| angelofyou a răspuns:

Poti lua pastile cu albastru de metil sau chiar albastru de metil este ffff bun. partea naspa este ca o sa ai limba albastra, dar iti trece iti garantez.
sau mai este un spray dar si acela este naspa la gust se cheama bioparox.