| Anonim693 a întrebat:

Ce poți lucra online de la 18 ani? Ceva ce nu necesită nici o calificare.

5 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Operator interviu asistat de calculator
e un job pe care il poti face de acasa, part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| doinitsaandronic a răspuns:

Mai intii apeleaza la o firma, ca pe net asa nimei nu te va angaja serios

| DenisaO a răspuns:

Cred ca videochat-ul se incadreaza in cerintele astea. Sau daca gaseti o firma ca operator calculator, dar de obicei au birouri.

| Anonim693 explică (pentru DenisaO):

Videochat...păcat că nu sunt fată laughing Mă interesează ceva de lucru online seara... câteva ore seara pe zi ar fi perfect. Lucram mai de mult cu publicități și promovări, dar nu prea mai merge ce făceam și nici idei să încep ceva nou nu am.

| TheDarkVoice a răspuns:

Eu am gasit solutia si poate te ajuta si pe tine. Am gasit mai multe site-uri unde poti sa castigi bani:
1.Nu pot sa pun link scuze
Da click pe link, dupa da in dreapta sus, fa-ti cont si cauta niste tutoriale. E un joc pe care daca il joci in fiecare zi cam 5 minute poti sa ajungi sa faci 20 de lei pe zi. Stiu ca nu e o suma suficienta... da macar e ceva.
Eu am invatat singur cum se joaca bafta si tie big grin
2.Nu pot sa pun link scuze
Da click pe link si fa-ti cont. Aici ca sa faci bani trebuie sa dai prietenilor tai sau sa postezi pe un blog linkuri. Linkurile pot sa trimita la ce pagina vrei tu. Cu site-ul asta nu prea poti sa faci bani decat daca ai multi, foarte multi oameni care sa dea click pe linkul tau.

P.S. Daca ti-am fost de ajutor funda big grin
P.S.S Daca vre-una din variantele de mai sus iti place da-mi un email la TheDarkVoice2013@yahoo.com si iti trimit acolo linkurile.