| dany7 a întrebat:

Ce porecle amuzante stiti?

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

In clasa mea, fiacare are cate o porecla.
Poreclele baietilor sunt:Caine, Macel/Mishi, Bamboocha, Stuf, Gogoasa, Preotelul/Mortex, Elodia, Shtrut, Molda/Moldamin/Blondu', Iepure/Iep, Ginerica, Cioara, Tanta/Olanda, Oaie, Savarina, Fane si Goe.
Poreclele fetelor sunt:Cocostarc, Rata, Geamana x/Geamana alba/Geamana de treaba, Geamana y/Geamana malefica/Geamana nenorocita la suflet(eu), Tractor, Olive, CrisssSSStina.

28 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

HotDog
Idiotu'
Lazy
Prostuvski laughing

| Broadband a răspuns:

Cita, cazangiu, tuci, I.N.G, riciu, baboci, blondu, opel, panfulea, marin duculeci, delcou, carburator, grilaj, laughing

have fun!

| CudiDaKid a răspuns:

Pishpirel laughing

| doriiy a răspuns:

Il stiu pe unu care i se zice "miroase" sau "pute" rolling on the floor

| sensibilosu a răspuns:

Schleptzi(daca e slab)...milosh...ishvan fliteshkau

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

La mine la scoala sunt unii:prostovsky, gogoasa, bubu, bula, fraierila, rahat impaiat, piticanie, zaharel pispirel, basina, toxina colorata etc.(pastia ii stiu)
Sunt cei mai retardati copii din scoala laughing)))))))))

| CorinePurple a răspuns:

Pentru fete : Biby, Pisiloi, Bebelek, Bobocel, Milkanica, Flumuselabalosela rolling on the floor.

Pentru baieti : Struneeel, Cutsuuu, Iubylik, Pingustrila. rolling on the floor

| Fatamuntilor a răspuns:

Amuzanti mai sunteti rolling on the floor
Mie mi se spunea,, gugu'' hahar nu am de unde a pornit!

| FaraNume1245 a răspuns:

Bujie, Soric, Ureche, Paddon, Pogo, Wilfor, Ondras, Sava, Calu', Talismanu', Glontu', Buxy, Smite, Ursu, Dodo, Negru, Cracanel, Pantera... Mai sunt multe, doar ca nu imi aduc aminte toate persoanele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In scoala la mine sunt unii : Gogoasa laughing bila, bubu, pufu etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smigal, buya, yoyo, mouse...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecle pentru baieti:Strunel, Trompi, Mataceface,
--------||-------- fete:Sexolina, Preoteasa, Telly, Pitipuncisti, Goa, Punkilina, Broanza, Pandipandata, Filantropika, KATarina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciolan, micutzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti taturca, cap di plumb Gaylord bonduell foker pisiketz caca crompi cam astea is pe la mine prin cls sper sa va placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acestea sunt perfecte pentru fete:kiky,pitzi,corcodusa,sexulina,buburuza, gogosik, paspolita... sper sa va placabig grin

| OnlyTheScript a răspuns:

De la mine din scoala: socat, frunza, foca, balerinu, tractor, scooby doo,
la mine in clasa ne strigam dupa prescurtare, pot fi si astea porecle: deea, dede, danutza, didi\dya ( eu), animalia, cipi, deni, eli, roxi. lore, bibi, bicki, soso, grasu XXL ( porecla pusa de mine unui baiat) laughing

| Scorbut a răspuns:

Cei ce fac parte din "Clanul Gălătuș" : Bruno, Chițac, Felix, Orlando, Cămilă, Floky, Loboș.
Și alții: Dormeo, Borcut, Cocoaia 1 si Cocoaia 2 (două gemene), Pătuf, Cojo, Bubu, Humă, Țap, Lupu, Blonda, Finn (de la Fineas), Cocuța, Duțu, Mikey, Câra, Bîiuț, Todo, Mendy, Chioșc, Denna, Pix, ForMoll, Țupu, Unguru, Finu, Bănel, Buru, Chiț, Ciuby, Goofey, Kiki, Maximus, Mișu, Bucată, Șmit
Mai sunt dar imi e lene sa le scriu pe toate. Cea mai potrivită poreclă e aia care iți vine să i-o pui când îi vezi fața happy

| T82 a răspuns:

Pai la mine la munca sunt: Sake,Chioru,Tabla,Roata,Tit, Cioara, Trabalina, Sofe, Ploaie laughing

| bya95 a răspuns:

Iedu,,gazolina,camila drogata, flamingo

| sabina_6278 a răspuns:

Pentru fete hapciupalitico si pentru baieti handicatampitule ...inventia meahee hee

| Vloggerul a răspuns:

Am un coleg pe care il cheama Ungureanu, cand si-a scris numele pe foaie, scria UNDUREANU si colegii i-au pus porecla UNTURĂ

| alecs2 a răspuns:

Pasare,cangurul,pinochio,cadavru ambulant,pitigoi, basescu, ciulin, labarman, diezel, rolling on the floor

| Goia_Viorel_1999 a răspuns:

Brînzî
Cîrnaţ
Lepra
Dickarul
Muşi
Spănina

| Ratsila_Iulia_1996 a răspuns:

Vecinu' 2.0, vecinu' original, etc...

| Silviu_Racaru_1980 a răspuns:

Mucea
ghiolbau
nihoman

| Byanca45679 a răspuns:

Bily, Zoro, Dîc, Portocala, Grajdaru, Potarniche, Ciocolatica, Buruiana.

| LanterX a răspuns:

Miloaga
Parpanghel
Rosca
Bazaiac
Gainaru'
Salamandra
Bursuc
Bija
Mascaltone
Ciuxer
Pripulici
Yacari

Imi dai o FunDA pentru asteahappy

| anonim11111111111 a răspuns:

Ghiul,Manzu,Calu,