| lorena986 a întrebat:

Ce pot sa fac sa îmi crească parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| YoDenii a răspuns:

Iti faci masti, eu l-am avut foarte lung dar l-am filat. big grin
Faci masaj la scalp in fiecare saptamana. asta stimuleaza circulatia si te ajuta foarte mult.
O metoda care a inconjurat internetul este "inversion method for hair growth" adica cea in care faci masaj la scalp, si apoi stai cu capul in jos 1 minut.
Era o vloggerita pe care o urmaresc de mult mult timp, beautyklove, a facut asta si a functionat.

Si pentru masti, ulei de ricin, unt de shea/cocos, ulei de susan, ulei de migdale.
Bafta :*

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici 12 sfaturi destul de utile cum sa iti maresti parul http://www.femeia.ro/......de-2121822

| William a răspuns:

Tragi de el, tare.

| lorena986 explică (pentru William):

Dacă nu mă poți ajuta, stai în banca ta❗