| vlady434 a întrebat:

Ce prefera fetele? Un barbat/baiat, care alearga prin parc, care transpira, are par pe picioare, piept laughing, il intereseaza un stil de viata sanatos si arata bine? Sau un barbat/baiat, care isi petrece timpul prin baruri/cafenele, fara par pe piept/picioare (epilat), pensat, care ajunge acasa mai mult in maini decat pe picioare, si care arata aproximativ bine?
P.S.: Strict curiozitate big grin.

10 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pe fete le intereseaza varianta cu par, pe pitipoance varianta fara par si pe restul cei cu bani laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basta sa ai banii, parca restul mai conteaza.

| Carmen100 a răspuns:

Un baiat care sa o iubeasca.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ce preferi o fata desteapta, frumusica, cu care poti glumi si face multe chestii sau o pitipoanca care e limitatata doar pentru cluburi, haine si bani?

| vlady434 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Ai pus punctul pe "i"! Dar din pacate, majoritatea fetelor sunt piti, sau daca nu sunt, incearca sa fie, se dau smechere, si mai asa mai departe...

| asdfcffcvgvv123 a răspuns (pentru vlady434):

Hmm nu toate. Si daca tot am ajuns aiici tu esti sportivul sau pensatul?laughing

| CreaţaWsz a răspuns:

Fetele vor baieti facuti, cu bani, cu bmw, frumosi cat de cat, d-aia care sta prin cluburi si se imbata, aia care sunt smecheri si ameninta lumea cu cutitul si au volare. Ciudat, nu? laughing

Fetele astea sunt uimitoare.

| paezi a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Cum voi nu stiti ce vrem noi, asa nu stim nici noi ce vreti voi...si cu siguranta unei fete normale nu-i place asta.winking

| CreaţaWsz a răspuns (pentru paezi):

Arata-mi tu o femei care nu-i place asa ceva. Probabil ca mai sunt (minoritati) carora le plac alte genuri de baieti.

| nevermind3322 a răspuns:

Mie imi plac tipii normali laughing adica sa pot iesi in parc cu el si sa ma simt bine, dar sa pot merge si intr-o cafenea daca ploua. Sincer, m-ar enerva putin daca mi-ar tine prelegeri legate de chestii vegetariene si bio, dar nu mi-ar plăcea nici sa mănânce numai de la mc. Iar in privinta parului, mie mi se pare ca e foarte masculin si imi place laughing