| PikachuTeVad a întrebat:

Ce program sa aleg :
Skype sau Curse?
P.S : Amandoua seamana, si nu sunt sigur care e mai buna!

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Skype este cel mai bun si la calitate si la eficienta de utilizare, acum fa cum crezi, bafta multa

| PikachuTeVad explică (pentru vocea):

Ok,mersi pentru comentariu!

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Skype nu e cel mai bun, dupa cum a spus altcineva. E bun, intr-adevar, doar ca mie si multor alti oameni nu ne place. Adica are unele "probleme":
- daca esti intr-un joc si intri intr-o conversatie pe Skype, ti se va da foarte incet sunetul din acel joc si va trebui sa il repornesti. Asta se intampla cu orice aplicatie, muzica, orice.
- nu se aud bine unele chestii pe Skype, gen microfoanele baraie.
- nu poate intra oricine vrea pe acolo, ci trebuie invitat
Astea pe langa faptul ca iti ia foarte mult din RAM.
Dintre astea 2, as alege Curse, poti vorbi si cu oamenii din jocuri pe care nu ii cunosti.
Totusi, cel mai bun program de acest gen mi se pare TeamSpeak.

| Antilow a răspuns:

Skypeul eu îl am de 2 ani Si merge foarte bine dar eu zic ca daca vrei instalezi Skypeul si daca nu iti place instalează Curse si apoi vezi care e mai buna