| rares110 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un telefon la 500 lei si o usa la dormitor tot de 500 lei?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi depindelaughing) dacă acum ai o ușă care încă e bună, alege telefonul. de el te folosești și când ieși din casă și nu e numai de design

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce sa faci cu un telefon de 500 de lei?
Daca nu esti pretentios la telefoane alege telefonul dar daca vrei ceva mai bun alege usa. Apoi strangi bani de telefon.

| AlexDinTimis a răspuns:

In comparatie cu telefonul, usa te tine cam o viata si daca scartaie, dai cu vaselina si gata.

| dinumariiia9ir a răspuns:

Pai mai bine ia usa la dormitor si cand mai strangi bani iti cumperi telefon