| pisiiiiii a întrebat:

Ce sa fac ca sa fiu mai vesela si mai activa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sate indragostesti de viata. happy

| Deliiiia a răspuns:

Trebuie sa-ti regasesti bucuria de a trai, sa-ti propui obiective in viata, atat pe termen lung, cat si pe termen scurt, si sa realizezi activitati care iti fac placere. de asemenea, e foarte important sa te accepti pe tine insuti, probabil ca te critici prea mult.

| SerenaSmiley a răspuns:

Sa te gandesti numai la lucruri pozitive, sa incerci sa te implici in cat mai multe lucruri.

| unulrau a răspuns:

Gandeste-te ca undeva, candva un mare destept a tras de o usa pe care scria "Impinge!" laughing)