| dusea17 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma mai cert cu prietenul meuu :'(?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Depinde din ce motive va certati acum. Poate mai aveti zile proaste si e ceva normal, dar nu des. Incearca sa il mai intelegi si pe el cand are vreo problema sau ceva si nu poate sta cu tine, uneori trebuie sa mai lasi si de la tine, dar daca el nu e o persoana prea intelegatoare, atunci e mai complicat.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cum adica va certati ca nu aveti ce vorbi pe telefon? Suneti copii amandoi, nu aveti probleme reale. V-ati certa si nu stiti de ce. Nu sunteti nici unul destul de maturi pentru o relatie. Cred ca ar trebui sa te ocupi de alte lucruri pana te maturizezi si apoi sa cauti o relatie...

| T0T a răspuns:

Depinde din ce cauza va certati. Daca e din cauza ta poti sa te schimbi daca nu mai bine lasa relatia balta, nu o vad ca una de durata.

| Doub a răspuns:

De unde sa stim noi? Nu te cunoastem nici pe tine, nici pe el.

| danay72 a răspuns:

Pe situl jw.org poti gasi aticole utile la sectiunea cupluri.

| Mathias1443 a răspuns:

Scapa de el. Ia-ti o papusa gomflabila. Se rezolva, boss!

| dusea17 explică:

Ne certam din cauza ca nu prea avem ce vb pe telefon uneori