| Sandulea a întrebat:

Ce sa fac cand nu dau voie persoanei iubite sa ma sarute si se supara?

Răspuns Câştigător
| Denly a răspuns:

Am patit si eu. E dureros pentru cel refuzat! Si eu m-am suparat din cauza asta, mai ales ca motivul din care nu ma lasa sa o sarut era unul de ****.
Nu ai ce sa faci, pur si simplu nu il/o lasi sa te sarute si ii zici sa astepte un termen (de preferat nu prea lung). Daca te iubeste va intelege, desi sufera.
Sa va tina, ceao!

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce nu ii dai voie?

| Sandulea explică (pentru suntserios):

Fiindca nu sunt convinsa ca el cu adevarat ma iubeste

| Denly a răspuns (pentru Sandulea):

Si de ce nu ii spui?

| Sandulea explică (pentru Denly):

Deja i-am spus sper ca ma inteles, si acum doreste sa-mi dovedeasca ca ma iubeste!

| Sandulea explică (pentru Denly):

Deja i-am spus si acum doreste sa-mi dovedeasca!

| Denly a răspuns (pentru Sandulea):

Daca incearca ar fi bine sa ramai cu el. Daca nu mai tinea la tine astepta sa ii dai un motiv sa va despartiti si imediat te lasa.

| Sandulea explică (pentru Denly):

Mersi de sfat!

| Denly a răspuns (pentru Sandulea):

Cu placere!

| ElenaSA a răspuns:

Ii explici ca nu vrei sa fii pupata toata ziua si-ti spui si motivele.

| Voidwithin a răspuns:

N-are sens asa ceva.

| dana12848 a răspuns:

OMG laughing ii dai voie sa te sarute

| Kleoo a răspuns:

Am patit si eu asa, dar eu nu ii dadeam voie sa ma sarute dintr-un modiv, presupun ca si tu la fel. Adica eu eram suparata pe el, deci el nu avea cum sa se supere pn ca stia ca e vinovat!

| Sandulea explică (pentru Kleoo):

Asa este doar ca el cred ca nu intelegea de ce nu-i dau voie