| 37alina73 a întrebat:

Ce sa ii zici unui baiat care a aflat ca il placi.Adica vreau sa ma,, scuz" si sa ii zic ca eu nu il iubesc.Si cum sa nu il mai plac

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu faci nimic. Daa nu vrei o relatie cu el si daca el vine sa vorbeasca cu tine, ii spui ca il vezi ca pe un prieten dar nu mai mult. E raspunsul clasic.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu trebuie sa ii zici nimic.Nu ii mai dai atentie.

| KillMePlease a răspuns:

Daca tu crezi ca nu merita sa il placi, efectiv nu il mai baga in seama si astfel te vei departa usor de el...Cu timpul se vor rezolva toate.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

De ce sa te scuzi? Ca il placi? Tu il placi - el te place, iese o relatie, daca nu te place nu-i mai da atentie.

| 37alina73 explică (pentru SmQaLeXuTzz):

Nu stiu daca el ma place dar eu nu vreau sa fiu cu el chiar daca il simpatizez