| Maradona75 a întrebat:

Ce să-mi cumpar de 1200 ron?

8 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Ceva de care ai nevoie sau care ți-ar folosi.
Nu da banii aiurea pe ceva ce deja ai și nu o să te ajute mult timp iar mai târziu o să te plictisești.
Investește în ceva mai scump, gen un aparat profesional, laptop, telefon...

| OnuOnulică a răspuns:

Un telefon happy un LG G2.

| LTAA a răspuns:

Droguri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skate de-ăla pentru profesionişti.
Şi multe cărţi.
Sau ciocolată.
Ziceam doar.

| piticelm a răspuns:

Daca tot intrebai cum poti avea o dictie mai buna, cumpara-ti niste carti sa le rasfoiesti si sa le si citesti.

| marian5693 a răspuns:

Ne intrebi pe noi? Chiar nu ai ce face cu banii? Mai bine pastreaza-i, poate o sa ai nevoie de ceva mai tarziu si e bine sa ai deja banii.

| dudy2204 a răspuns:

Un telefon smecher sau haine happy