| Geanin a întrebat:

Ce sentiment va macina cel mai tare?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dezamagirea,mereu ma dezamagesc oamenii dar si eu cateodata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ii dezamagesti pe ei sau pe tine insuti?

| Doub a răspuns:

Incertitudine/nesiguranţă/labilitate

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Lenea,ma macina in fiecare zi cand plec la munca. Ma consolez cu banii si imi trece.

| alexandrualind a răspuns:

Entuziasmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentul ala in care stii ca ai pierdut ceva important in viata si chiar viata ma macina =]]

| FataȘarpe a răspuns:

Singuratate. anxietate.
acum ceva timp frica.
Acum recent am fost destul de fericita. Am perioade cand sunt fericita si imi place sa vad ceea ce e frumos. Sunt multe lucruri frumoase.

Dar in general anxietate, tristete si putin mai rar frica.
Imi place fericirea, totusi. Si fac progrese.

Urasc cand oamenii se plang dar nu incearca sa fie fericiti.
Adica, da, e greu. Dar pana la urma reusesti.

| JustaLittle a răspuns:

Vina si rautatea...

| bianca1102 a răspuns:

Sentimentul de singuratate
si cu toate ca oamenii se apropie de mine si incearca sa ma inteleaga, eu tot ii resping...
pe tine?

| Mayhem666 a răspuns (pentru bianca1102):

Si eu sunt exact la fel ca tine, oamenii incearca sa se apropie de mine, iar eu ii resping aproape de fiecare data, ei nu au cum sa ma inteleaga, traim in lumi diferite.