| OoKidaLoveoO a întrebat:

Ce seriale stiti gen Nine Lives Of Chloe King.Nu imi dati cu randurile aici ca am vazut si drop dead diva in niste comentarii sau greys a. sau royal pains, asta nu are nimic de a face cu ce am intrebat eu! Ceva gen mitologie combinat cu actiune drama.Am vazut ca multi combina mitologie greaca si in altele egipteana in diferite filme.Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Elenanana a răspuns:

Nu prea stiu seriale care sa mearga pe mitologie. Daca vrei ceva cu creaturi supernaturale si adolscenti, este Teen Wolf.

www.blogvedete.com

| OoKidaLoveoO explică (pentru Elenanana):

Da mersi mult happy. Acum am inceput sa ma uit, nu stiu de ce dar in undele zile am chef ceva gen cu mitologie, adolescenti si actiune.Mersi!

| OoKidaLoveoO explică (pentru OoKidaLoveoO):

Unele*