| michelladin a întrebat:

Ce spuneti:este mai bun un iPhone 4(mana a 2-a) decat un Samsung Galaxy Trend Plus(nou-de pe Emag)?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Clar telefonul nouhappy Nu te sfatuiesc sa iti iei telefon la mana a doua decat daca persoana e de incredere. Plus ca iphone e naspa, multe aplicatii sunt pe bani iar in market android sunt gratis. Nu mai spun de ecranul ce se sparge imediat ce-l scapi pe joslaughing

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu-ţi ajunge floarea aia din păr?
Mai vrei şi iphone.

| michelladin explică (pentru Pricked):

Chiar te intereseaza? Da, vreau.Te opui?

| Pricked a răspuns (pentru michelladin):

Cred că mă-ta s-ar opune.

Hai, spune-mi. Cum ai făcut rost de suma aia de bani? Furt, prostituţie, foamete?

| BornToBeLoved a răspuns:

Depinde in ce stare e iphonu, daca arata bine si merge onorabil, atunci iei iphonu!

| LastKisss a răspuns:

Euas opta pentru samsungul nou ptc nu se stie ct de bun e acel iphone la mana a doua, gandeste-te ca cel care il da poate are un motiv ascuns si iti tragi teapa, mai bine nou nout si sigur, decat la mana a doua cu cine stie ce problema. Bafta si floarea ta din par e chiar ok, nu lua in seama raspunsurile rautacioase :*

| michelladin explică (pentru LastKisss):

Multumesc,oricum poza e mai veche.