| 84735346747 a întrebat:

Ce surpriza pot face cu clasa la ziua profesorilor desigur pentru diriginta? Pun fundita

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai puneti toti bani si ii luaceti ceva de aur, sunt inebunite dirigintele dupa aur, ca banuiesc ca de flori sunt satule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiul organizat, ca de cadouri stim cu toti ca nu mai poate fi vorba.

| byzu a răspuns:

Am avut o profesoara de m care voia sa ne lase asa ca ne am gandit sa i facem o surpriza care s o faca sa se razgandeasca. Toti colegii au venit cu un trandafir, am umflat baloane si am scris un msj pe tabla. Am tinut o arcada de flori si atunci cand a intrat in clasa i am scandat numele. Am reusit sa o impresionam ft tare (chiar si niste copii de pe hol erau curioasi sa vada ce se petrece). Sper ca ti am dat o idee happy

| 84735346747 explică:

Intelegeti la mine profesoara e deosebita, ei nu-i place aur, toate chestiile astea scumpe. Vreau sai facem ceva din tot sufletul sa se primeasca ceva deosebit.Pretul nu conteaza