| fabulos145 a întrebat:

Ce telefon sa îmi cumpăr: Allview V1 Viper E, Allview C6 Quad, LG D290 L Fino sau Samsung Galaxy Galaxy Core 2?

2 răspunsuri:
| GabriellaGabbi a răspuns:

Aş opta pe Samsung Galaxy Core 2.Eu am fost mulţumită de toate telefoane Samsung pe care le-am achiziţionat.winking

| SellyStefy00 a răspuns:

Eu as spune sa iti ies Samsung Galaxy Core 2. Eu am Samsung Galaxy Core si sunt foarte multumita de el. Nu e nici foarte mare, dar nici foarte mic, camera e buna, merge repede, nu face figuri laughing Si eu am incredere in cei de la Samsung au telefoane bune big grin Dar faci cum crezi tu, e doar parerea mea.