| Dragos1600 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca nu merge sa fac ss am card in telefon si i-am dat si restartare din fabrica si nu merge? scuza.ti categotia.

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poate nu l-ai bagat cum trebuie sau e defectu cardul. Incearca sa bagi cardul in alt telefon sa vezi daca merge. Daca l-ai bagat du-te la setari si cauta :Stocare pe card Sd si in telefon- si vezi ce iti arata pe acolo. Dar cand bagi cardul ce zice telefonul? Ca nu e gasit niciun card sau nu spune nimic?

| Dragos1600 explică (pentru AtateaConditii):

Card merge am dat stocare pe card dar degeaba.