| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi modific nasul, il am mare? va rog sa ma ajutati

20 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Operatie estetica care e in jur de 1000 Euro.

| psiholoaga a răspuns:

In afara de operatie, nu ai ce sa ii faci ca sa il micorezi. Poti face cateva sedinte de dezvoltare personala ca sa inveti sa te accepti si sa te placi asa cum arati. Nu nasul e ceea ce ne defineste, ci un ansamblu de trasaturi fizice si psihice, care ne fac individuali.

daniela
| daniela a răspuns:

Chirurgie plastica. Mergi la doctor. este una dintre cele mai usoare operatii am inteles

| Parintele a răspuns:

Operatie.Mergi la doctor.Intereseaza-te.

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o sala de box si te legi de cel mai bun... devil

| gabrielutzu a răspuns:

Nu fii suparata, oamenii cu nasul mare au mai mult sex-appeal
si sunt mai atragatori.
De ce vrei sa te uratesti?

| hashe86 a răspuns:

Rinoplastia e solutia cea mai buna.
este o interventie foarte simpla, recuperare rapida, iar costul e undeva la 600-700 euro, depinde si de clinica.
in general aceste operatii reusesc, mai ales ca majoritatea medicilor au multa experientza in genul acesta de operatii.
daca esti convinsa ca asta te vea face sa te simti mai increzatoare in sine atunci fa o. daca e doar un moft nu merita.
bafta!

cristian
| cristian a răspuns:

Poti merge la un chirurg specializat in operatii plastice.
Daca nimeresti unul ca Doctor Ciomu si o sa-ti faca un nas borcanat si o sa regreti?
Mai bine obisnuieste-te cu ce te-a inzestrat natura.

| J7anine a răspuns:

Adrien Brody, Gérard Depardieu, Jimmy Durante - au niste nasuri celebre. poti compensa prin personalitatea ta, asa ca nu te ingrijora! impaca-te cu tine si fa din el un avantajwinking

| Cosmina_2740 a răspuns:

Cu siguranta ca vrei schimbarea asta pentru ca cei din jur te dojenesc... dar fac pariu ca si ei au defectele llor...trebuie sa ai rabdare cu defectele lor pentru ca sa aiba si ei rabdare cu ale tale.
sincer, si eu am nasul mare...dar...eu nu privesc problema asa de drastic...sunt inconjurata de multe persoane care mi'au spus ca asta ii si intriga... faptul ca sunt imperfecta dar in ochii lor atat de perfecta...frumusetea e in ochii celui care priveste...si dupa operatie se vor gasi oameni care sa iti zica ca tot nu e bine...si atunci ce mai faci...important e sa iei la cunostinta riscurile operatiei si sa faci ceea te face pe tine sa te simti binewinkingmulta bafta

| sabina a răspuns:

Rinoplastie.

| Ioonela a răspuns:

Daca nu iti place poti sa te operezi.

| bibix_5640 a răspuns:

Rinoplastiehappy

| nicoleta_5825 a răspuns:

Cred ca doar o operatie estetica, dar costa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rinoplastie.
Daca nu e chiar atat de mare incearca sa te machiezi astfel incat sa'l faci sa para mai mic.
http://www.egirl.ro/Machiaj-pentru-un-nas-perfect,a2072.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei am avut aceeasi problema crede`ma. n`are rost happy doar ramai asa cum esti. incearca sa schimbi ceva care sa atraga atentia si sa nu se mai uite si la defectul tau "nasul" desi nu cred ce e atat de rau ca il ai mare... eu de exemplu am incercat o frizura noua si acum e totul perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa arat ca Michael Jackson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia un topor si taiel rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii cred ca nu conteaza aspectul.dar majoritatea persoanelor ma refer la ambele sexe ia in evidenta defectele fetei, din cauza asta unii sunt stanjeniti si isi fac o parere gresita despre ei motoul meu este: CARE MA PLACE SA MA PLACA ASA CUM SUNT, sper sa incurajez p cineva big grin

| adygaju a răspuns:

Te inscrii la frimusete pe muchie de cutit