| CRC98 a întrebat:

Ce va place atat de mult la metin2ro mi s-a parut un joc naspar o pierdere de timp GM care nu poti sa ai incredere in ei hackeri care fura cu tona? Mi-e imi place Minecraft ca este de un infinit de ori mai tare decat Metin! Si metin2 private mi s-au parut naspar straight face

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

In metin2 ro GM-ul se ocupa cu hackeri, asa ca oricat ar fura ei tot primesc ban si degeaba fura. Banuiesc ca nu ai trecut de lvl 60 ca sa vezi frumusetea jocului. La lvl mic este enervant dar cu cat cresti mai mult cu atat jocul devine mai interesant. Minecraft mi se pare naspa din cauza graficii.

| CRC98 explică (pentru William):

Am facut maxim 40 pe ro si nu prea mi s-a parut interesant straight face dar oricum fiecare cu parerea lui despre cei place happy BAfTA

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Mie imi place si Metin si Minecraft. Fiecare cu parerea lui.

| codx a răspuns:

Roby si eu nu mai joc metin pentru minecraft baga id de mess cla1409tari sa vorbim