| denisa_4116 a întrebat:

Ceau! Cum devi expert TPU?

3 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

În niciun caz prin fundițe. Adevărul este că și ele ajută la creșterea punctajului și a rank-ului dar sunt multe persoane cu peste 300 de fundițe care nu sunt experți TPU.
Pentru a deveni expert trebuie să ai minim 500 de răspunsuri excelente, date cu simț de răspundere, fără jigniri sau altceva.

| dyannee a răspuns:

Trebuie sa ai multe fundite, adica raspunsurile tale sa fie aproape toate castigatoare, asa ca spor la raspunsuri corecte, daca vrei sa devii experta! succeswinking

| kr.mdy a răspuns:

Cu multa munca, raspunsuri si dedicatie acestui site.