| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai usor mod si nedureros de a te sinucide. ( am auzit ca e un loc langa laringe daca ti apasat sau cv. de genu in cca. jum de min faci stop cardiac, e adv?)alte metode nedureroase va rog si nu sa te lase o leguma.scurt si sigur.

5 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa nu te sinucizi, uite o marturie a unei surori in Isus care era sa ajunga in iad, Biblia spune, nu ucide!
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
ultimul video din playlist.
Ai grija ce faci, Isus te iubeste, nu face asta.Ai viata asta sa iL iubesti pe El.
may God bless you

| AndyLiCious a răspuns:

Nu judecati pentru ca nu stiti, adevarat.ce zici tu romeo. si is fata. si am motivele mele. nu imi cunoasteti povestea si nici nu va.ti dori sa fiti in pielea mea. daca ati fi fost acelasi lucru vi la.ti fi dorit si voi. ps merci mangusta.te bantui nu.ti dau beep.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Pana ajungi la actiuni drastice, hai sa stam de vorba.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| Ghirghircic_Lidia_1997 a răspuns:

Asfi vrut sa va simti macar pentru un minut in locul meu atunci cind perzi practic tot ce iubesti credeti-ma nu maieste nici un rost sa traesti

| Rosculete_Catalin_1994 a răspuns:

Nimeni dar nimeni nu poate sti ce se antampla an sufletul meu si ce probleme am eu sau alti.Uni vorbesc e viata fiecaruia face ce vrea cu ea.