| Diana3603 a întrebat:

Ceva modalitati prin care iti poti mari sanii natural? Asa, cat de cat

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai devreme citisem ca cineva vrea sa-si mareasca iq-ul. De ce nu incerci si tu ca el? Lasa-i asa cum sunt.Ca nu gasesti ceva natural pentru asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea sanilor ca si a altor organe din corpul uman, de regula se mosteneste fiindca informatia este transmisa genetic de la parinti la urmasi. Trebuie sa stii ca nu toata lumea agreaza imaginea unor ugere disproportionate. Multa sanatate!

| T0T a răspuns:

Problema tinerilor, să își mărească sânii și penisurile. Mai bine mărește-ți orizonturile.

| WaterDrop a răspuns:

Iti plac durerile de coloana? Daca nu, lasa-i cum sunt.

| Gonrax a răspuns:

Așteaptă să te maturizezi